Dział handlowy

Zatrudnia architektów krajobrazu i ogrodników, którzy zajmują się przygotowywaniem kosztorysów ofertowych oraz obsługują inwestycje pod kątem nadzoru, poprawności wykonania zgodnie z projektem i dbałości o najwyższą jakość wykonania. Bezpośrednio kontaktują się z klientem. Dokonują wizji lokalnej w celu ustalenia wyceny oraz udzielają porad w zakresie zagospodarowania terenów zewnętrznych. Posiadają uprawnienia inspektora nadzoru terenów zieleni SITO/NOT.

Dyrektor Handlowy
mgr. inż. arch. kraj. Marzena Popielarczyk


e-mail: marzena.popielarczyk@werbena-art.pl
telefon: 512-349-105


Dział Aranżacji Wnętrz

Zatrudnia kreatywnych florystów i ogrodników, aranżujących wnętrza pod kątem doboru donic, roślin, kwiatów ciętych i innych elementów wnętrzarskich. Obsługujemy firmy, hotele, banki, centra handlowe i inne obiekty użyteczności publicznej. Po wykonaniu aranżacji zapewniamy opiekę nad roślinnością. W okresie imprez okolicznościowych i świąt projektujemy i wykonujemy specyficzne aranżacje np. na Boże Narodzenie, Wielkanoc, Walentynki. Zajmujemy się też projektowaniem i wykonywaniem „zielonych ścian”.

Handlowiec - Florysta
Michał Staniszewski


e-mail: michal.staniszewski@werbena-art.pl
telefon: 512-349-103


Dział Pielęgnacji (wnętrza)

Zatrudnia profesjonalnych ogrodników, którzy zajmują się serwisem pielęgnacyjnym roślin we wnętrzach. Nasze usługi obejmują podlewanie, zraszanie, nabłyszczanie, czyszczenie, przesadzanie, oraz przycinanie. Zapewniamy utrzymanie roślin w należytym stanie zdrowotnym i dbamy o zachowanie przez nie estetycznego wyglądu zewnętrznego. Staramy się o to, aby przez cały rok w biurach, hotelach, galeriach handlowych i innych obiektach użyteczności publicznej zieleń prezentowała się zachwycająco.

Kierownik Prac Pielęgnacyjnych
Agnieszka Szafran


e-mail: agnieszka.szafran@werbena-art.pl
telefon: 509-170-786


Dział Pielęgnacji (tereny zewnętrzne)

Zatrudnia wykwalifikowanych ogrodników, których zadaniem jest utrzymanie zewnętrznych terenów zielonych w dobrym stanie i zapewnienie ich pięknego wyglądu. Zajmujemy się takimi pracami jak koszenie, przycinanie, wygrabianie, dosiewanie trawników, mulczowanie uzupełniające korą pod nasadzeniami krzewów i bylin, czyszczenie i cięcie uszkodzonych roślin, bieżące usuwanie chwastów, nawożenie, opieka fitosanitarna przy użyciu profesjonalnego sprzętu i preparatów.

Kierownik Prac Ogrodniczych
Sylwia Jankowska


e-mail: sylwia.jankowska@werbena-art.pl
telefon: 509-170-939


Dział Logistyczno - Wykonawczy

Zajmuje się organizacją i nadzorem procesów logistycznych i magazynowych. Zapewniamy serwis dostawców w zakresie dostępności produktów i dostaw zgodnych z zamówieniami w celu sprawnego i technicznego wykonania inwestycji. Dodatkowo zajmujemy się bezpośrednim zamawianiem roślin, materiałów drogowych i innych. Koordynujemy pracę wszystkich działów. Tutaj również można zakupić w preferencyjnych cenach produkty i materiały znajdujące się w naszej outletowej ofercie.

Dyr. Logistyczno - Administracyjny
Dariusz Gozdołek


e-mail: dariusz.gozdolek@werbena-art.pl
telefon: 501-397-261